Prihlásilo sa 10 chlapcov, ale prvý tréning, ktorý sa konal 6.2.2007 absolvovalo len 7 chlapcov. Postupne pribúdali ďalší a ďalší a v apríli 2007 už trénovalo 16 chlapcov.
Zimnú prípravu absolvovali v „telocvični“ ZŠ Lakšárska Nová Ves, síce v stiesnených podmienkach, ale aj tak patrí poďakovanie pani riaditeľke, ktorá to umožnila.
Radi by sme aj touto cestou oslovili všetkých, ktorí môžu našim malým začínajúcim futbalistom pomôcť, či už materiálne alebo finančne, a vopred im poďakovať. Chlapcom zaželať veľa úspechov na tréningoch a dobré výsledky v nastávajúcej sezóne, kedy by sme chceli, aby sa zúčastňovali oficiálnej súťaže pre ich vekovú kategóriu.
Obsah
Futbalová prípravka
Dňa 1. februára 2007 sa Stanislav Chvál podujal na trénovanie futbalovej prípravky pre chlapcov narodených v roku 1997 a neskôr.
Posledná aktualizácia: 14. 10. 2015 08:32