Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Prázdninové hry

Motto našich slniečok „Utužujme priateľstvá“ platí aj pre prázdninové hry detí. Sú príležitosťou na uzatváranie nových a utužovania jestvujúcich priateľstiev.
28. augusta 2015 - Lakšárska Nová Ves
Priestor pod stromami na školskom dvore zaplnili pani učiteľky zo základnej a materskej školy, porozkladali si lavice a stoličky a čakali na deti, pre ktoré si pripravili rôzne zaujímavé činnosti, kde mohli ukázať svoju šikovnosť a kreativitu.
Nechýbal ani skákací hrad na ktorom sa mohli vyšantiť naozaj všetci. Prázdninových hier sa tento rok zúčastnilo veľa detí, medzi nimi aj deti z Rabensburgu, ktorí nás každoročne poctia svojou návštevou. Tieto prázdninové hry boli výnimočné aj preto, že sa ich zúčastnili aj deti spolu s pánom starostom a p. riaditeľkou školy z Moravskej Novej Vsi a tým položili nové základy pre obnovenie vzájomnej cezhraničnej spolupráce medzi obcami.
13. septembra 2015 – Rabensburg
V Rabensburgu naše deti čakalo veľa atrakcií pri rybníku. Boli tam aktivity ako napr. báger, skákací hrad, jazdenie na poníkovi, tvorivé dielne, výlet k Dyje na traktore... Na záver bol podpáleny Hansel – tento rituál znamená ukončenie letnej sezóny. Deti si mohli pri ňom vyskúšať hasičskú techniku.Vytvorené: 17. 11. 2015
Posledná aktualizácia: 17. 11. 2015 23:08
Autor: Správce Webu