Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Činnosť futbalového klubu 2016/2017 - jeseň

„Prípravka“
V súčasnosti máme najmladšie mužstvo súťaže a čo je horšie, s najmenším počtom hráčov. Práve nízky počet sa odzrkadľuje na výsledkoch, pretože chlapci nevydržia bojovať celý zápas a v závere už im chýbajú sily. Napriek tomuto však chalani podávajú v zápasoch oproti starším mužstvám nadľudské výkony, za čo im patrí veľká vďaka. Z futbalu majú stále radosť a to je hlavné.
Súčasné zloženie mužstva prípravky – Daniel Valla /K/, Adrián Vilém, Adam Vilem, David Bubanec, Richard Haramia, Simon Haršani, Damian Blaho, Alan Gach, Roman Soják, Samuel Rusnák

 „A“ mužstvo

Mužstvu dospelých sa „nevydarila“ sezóna 2015/2016, nakoľko skončili na síce peknom treťom mieste s najvyšším počtom strelených gólov /84/, ale nepodarilo mu súťaž vyhrať.

Do jesennej časti 2016/2017 nastúpili v trochu pozmenenej zostave. Celkovo odohrali 13 zápasov, z ktorých 10 vyhrali, 2 remizovali a 1 prehrali.  

Mužstvo sa stalo jesenným majstrom - to za novodobej éry ešte nebolo. Súťaž je však len v polovici a cesta k cieľu je ešte ďaleká.

Zloženie mužstva: Roman Velický, Peter Hílek, Ľubomír Adamec, Jakub Michalica, Filip Hubek, Miroslav Velický, Gabriel Mihál, Viktor Smolinský, Róbert Winkler /C/, František Orlík, Martin Tománek, Norbert Hubek, Tomáš Velický, Juraj Tekula, Marián Konečný, Michal Kubeňák, Róbert Malík, Vladimír Cintula,

vedúci mužstva Vladimír Orgoň, asistent vedúceho mužstva Vlastimil Velický, tréner Jozef Dojčan