Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Futbalový klub TJ Lakšárska Nová Ves - víťazi súťaže

prípravka
Chlapci z prípravky opäť ukazovali, že ich futbal baví a tešia sa z neho. Deti v prípravkárskom veku sú stále iba deti, ktoré sa potrebujú hrať a na ihrisku obzvlášť. Samozrejme je k tomu potrebné i vedenie, ktoré na 100 % zabezpečujú tréner a jeho asistenti. V našom prípade to stále ťahajú /za čo sme im veľmi vďační/ Miro Hrúz, Juro Funka, Slavo Bubanec. Samozrejme veľká podpora prichádza i od ostatných rodičov /matiek, otcov/, ktorí svoje ratolesti sprevádzajú na všetky zápasy a sú im tak nepísanou oporou v hľadisku aj mimo neho.
Po jarnej časti skončili chlapci na 7. mieste so 14 bodmi a 45 strelenými gólmi.

A mužstvo

„Jesenní majstri“ – slovné spojenie, ktoré patrilo nášmu mužstvu dospelých po jesennej časti sezóny 2016/2017.  Práve to bol dôvod prečo bola pre nás všetkých jarná časť 2016/2017 o mnoho viac očakávaná, než ako boli jarné časti po minulé roky. Jesenným majstrom naše mužstvo za novodobej éry ešte nebolo.

Sezónu sme začali ťažkými zápasmi, ale po zápase so Sekulami sme sa stali víťazmi súťaže aj keď nás do ukončenia sezóny čakali ešte 4 zápasy.Vytvorené: 6. 7. 2017
Posledná aktualizácia: 6. 7. 2017 08:35
Autor: Správce Webu