Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Futbal – jesenná sezóna

„Prípravka“
Naši najmenší boli v ročníku 2019/20 v kategórii prípraviek - U11 - MO ObFZ SE zaradení vylosovaním do skupiny „B“, kde sa nachádzalo spolu 11 mužstiev a teda odohrali 10 zápasov.
Chalani napodobnili svojich starších „kolegov“ dospelých, keďže sa taktiež umiestnili na 5. mieste, za čo im patrí veľká vďaka. Našu obec reprezentujú v tom najlepšom svetle.
„A“ mužstvo
I keď sme sa v minulej sezóne 2018/19 umiestnili v našej súťaži na peknom 8. mieste z celkového počtu 16 mužstiev, museli sme sa do nového súťažného ročníka 2019/20 poobzerať po hráčoch, ktorí by náš úzky káder rozšírili. Jesenná časť sa i napriek všetkému pre nás začala priam vynikajúco. Po jesennej časti sme skončili na 5. mieste. Veľkú zásluhu na tom má náš tréner Lukáš Bajan, ktorý nám na tréningoch nič, ale naozaj nič neodpúšťa...
Chceme pripomenúť ešte jednu významnú udalosť, ktorá sa v našom klube udiala. Náš predseda „ujo“ Tibor Velický 17. augusta 2019 dosiahol životné jubileum, kedy oslávil svojich 60 rokov. Ďakujeme mu za jeho dlhoročnú prácu, ktorú pre klub TJ Lakšárska Nová Ves doposiaľ odviedol a veríme, že ju bude vykonávať i naďalej. Prajeme mu veľa zdravia, šťastia a síl do ďalšieho života.