ObecLakšárska Nová Ves

pomôžeme vám nájsť

rozšírené vyhľadávanie

Záhorácky pohár z MOGUL rallye crossu

Dňa 28. 6. 2008 sa v Lakšárskej Novej Vsi uskutočnil 3.ročník Rallye crossu, na ktorom sa zúčastnilo 28 pretekárov, ktorí predstavili veľkému publiku svoje ,,stroje“. Atmosféra bola neopísateľná, dokonca aj počasie nám prialo. Každá rozjazda bola napínavá a vo vzduchu bolo cítiť veľa adrenalínu.
O spestrenie celého podujatia sa postarala veselá hudba, bohatá tombola, výborné občerstvenie a samozrejme čapované pivo či kofola. Deti si tiež prišli na svoje, keď si mohli zaskákať na trampolíne.
Samotný závod pozostával z jednotlivých rozjázd v každej kategórii.

Na Lipovci sa jazdilo v troch kategóriach:

• 1. juniori
  • 2. kategória do 1300 ccm
  • 3. kategéria do 1600 ccm

Zastúpenie na závode sme mali aj my.
Marek Vandá k( kategória do 1600 ccm) žiaľ musel zo závodu odstúpiť pre technické problémy a Richard Bobot (kategória do 1300 ccm), ktorý s prehľadom vyhral v tejto kategórii, a tým nielenže pohár zostal ,,doma“, ale potvrdil aj svoje nedávne víťazstvo z pretekov v Borskom Mikuláši.

Dátum vloženia: 30. 6. 2008 22:27
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 10. 2015 23:30