ObecLakšárska Nová Ves

pomôžeme vám nájsť

rozšírené vyhľadávanie

Dve prvé miesta v rallye crosse zostali v Lakšároch

27. jún roku 2009 sa určite zapíše do kroniky obce, pretože sa v „Lakšároch“ uskutočnil už 3. ročník MOGUL autorallye crossu, na ktorom sa zúčastnilo 24 pretekárov. V prvom rade treba oceniť, že technika jazdcov aj samotné autá sú z roka na rok dokonalejšie.

Trať bola veľmi náročná a preverila jazdecké schopnosti každého jedného pretekára. Domáci pretekári boli tento rok viac než úspešný. Marek Vandák, ktorý jazdil v kubatúre do 1600 ccm, obsadil v silnej konkurencii prvé miesto, podobne ako Richard Bobot, ktorý nenašiel premožiteľa v kubatúre do 1300 ccm . Chalani boli neopísateľne šťastní, keď mohli vystúpiť na najvyšší stupienok a hlavne na domácej trati. V kategórii do 1300 ccm jazdil aj Roman Pikálek, ktorý žiaľ musel zo závodu odstúpiť pre technické problémy, no napriek tomu sme veľmi hrdí, že dva víťazné poháre zostali ,,doma“.

Dátum vloženia: 30. 6. 2009 10:02
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 10. 2015 10:03